Podmenu podstrony

Od 1987 roku specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku oraz budowaniem form wtryskowych.

Ponadto swoim klientom oferujemy wtrysk z gazem, nadruk techniką sitodruku, tampodruku, hot stampingu, zgrzewanie ultradźwiękowe, montaż, lakierowanie oraz chromowanie. Wykwalifikowany zespół i lata doświadczeń spowodowały wzrost zaufania wśród klientów z branży AGD, KOLEJOWEJ, AUTOMOTIVE, ELEKTROTECHNICZNEJ, HVAC, MEBLOWEJ. Nasze produkty trafiają na rynki krajowe jak i zagraniczne. Charakteryzują się wysoką jakością. Nasza tradycja w połączeniu z nowoczesną technologią pozwala nam na współpracę z najbardziej wymagającymi klientami.

Posługujemy się sprawdzonym w branży oprogramowaniem, ale też wykorzystujemy nowe programy o sporych możliwościach.

Posługujemy się sprawdzonym w branży oprogramowaniem,

ale też wykorzystujemy nowe programy o sporych możliwościach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować produkt od podstaw. Rozpoczynamy od pomysłu, szkicu czy rzeczywistego modelu do pełnej trójwymiarowej dokumentacji z uwzględnieniem specyfiki produkcji metodą wtrysku. Dla średnich i dużych produktów oferujemy klientom możliwość wykonania modelu rzeczywistego, który mogą sprawdzić pod względem wymiarów i współpracy z innymi częściami.

Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym klientem,

zarówno tym, który posiada pełną dokumentację swojego produktu, jak też z tym, który ma tylko pomysł na produkt z tworzywa sztucznego lub jego fizyczny model. Lokalizacja naszej firmy przy autostradzie A2 umożliwia doskonałą komunikację z naszymi klientami, jak i naszego działu logistycznego.

Zapraszamy do współpracy